Препорачани производи

Empfohlene Видеа

Ново во асортиманот

HSRpro GmbH - Придружни професионалци, како што се таблет штанд и заградата uvm.

Иновативната онлајн продавница - со задоволни клиенти преку 271.019. HSRpro.de е сигурен онлајн продавница со седиште во Германија. Ние носат од 2009 обратна камера, автомобил радио, продавница фитинг, предмети за домаќинството, паметен телефон и таблета додатоци, како што се торби. Повеќе за нас научат ...

Камера за заден поглед, помош за паркирање и радио за автомобил

Овде ќе најдете автомобил додатоци, како што се камери за заден поглед и помошни средства за паркирање за автомобили и камиони, обратна камера, помош за паркирање и радио за автомобили, автомобили и камиони. Автомобил радио со FM, SD и Bluetooth автомобил радио за музика, игри и hands-free комплет да се јавите без држење на телефонот во вашата рака. Реверзивната камера може да се купи во различни верзии од нас. Избегнете проблеми со осигурувањето, бидејќи несреќите и оштетувањето на метали не се убава работа. Подобро се наведнувајте напред отколку да се поздравувате подоцна. Нашата камера HSRpro обратна е приспособена на европскиот пазар и е опремена со држач на ЕУ плоча со уживање и водичи. Исто така, камерата за назад поглед на камионот е достапна за предни и задни со монитор во боја за најдобар поглед. Дури и камери за поглед од назад кои се погодни за Вашето индивидуално возило и комбе ние сме среќни да обезбедиме.

Продавница за мебел, рекреативни и канцелариски реквизити за домаќинство

Нашиот асортиман вклучува и производи за монтирање на продавници, како што се украсени ѕидови, полици, куки, шини за облека и држачи на чевли и декорација на продавници. Апаратите за домаќинство и канцелариски простор, како што се складирани кутии за складирање или пак таблети за презентирање или користење како каса во ресторанот, хотелската и малопродажната продавница, се достапни во нашиот магацин. Ние носат разни предмети за забава и мали гаџети, како што се самолепливи стапчиња или пајакови монтирања за вашата сакана серија, филмови или како статив за вашите фотографии и видео снимки.

Висококвалитетни додатоци за таблети, како што се случај, држач за таблети и држач за таблети

Во прилог на различни висококвалитетни куќишта за таблет вклучува нашиот постојан растеж на други корисни додатоци. Тие вклучуваат држач за таблети, држач за таблети, слушалки, полначи, заштитни филмови и заштитно стакло за Apple iPad, Samsung Tab, Lenovo, Microsoft, Google, Motorola, Amazon и многу други. Изберете една од поткатегории за филтрирање на производите и го пронајдете вистинскиот производ за вашиот таблет.

Додатоци за паметен телефон како кутија за мобилни телефони изработени од кожа

Ако барате висококвалитетна кутија за мобилни телефони и капак или друга практична галантерија за вашиот паметен телефон, можете да ја разгледате нашата продавница. Придружете ни се кон загради, слушалки, кутии, заштитни филмови, заштитно стакло, полначи за Apple iPhone, Samsung Galaxy Note, HTC, LG, Motorola, Sony, Huawei и многу повеќе. Можеби можеме да ви даде прекрасна подарочна идеја или можете да најдете соодветен производ за себе

Резервни делови и услуги за поправка за паметни телефони и таблети

Искористете ја нашата стручност и професионална услуга за поправка. Имате ли iPhone, iPad или iPod со дефект и би сакале да го замени дефектниот дел или самите да го поправите? Во нашата онлајн продавница ќе најдете разни резервни делови за мобилните уреди на Apple и Samsung, вклучувајќи ги и батериите, допирните екрани / дисплеи, копчињата / копчињата, флексибилните кабли, приклучоците за полнење, звучниците и микрофоните, рамките за задната корица и многу повеќе. Покрај тоа, ние нудиме висококвалитетни комплети на алатки и комплети за поправка, за да можете сами да ги инсталирате резервните делови.

Дали вашиот iPhone или iPad е скршен? Дали екранот скок? Дали батеријата ги изгуби перформансите? Дали копчето за дома повеќе не работи? На HSRpro го поправаме вашиот Apple уред професионално, брзо и евтино. За поправки, ние користиме само оригинални резервни делови и, се разбира, исто така нудиме 24 месечна гаранција за разменетите компоненти.

Бесплатен превозот

Нарачајте вредност од 99 €

На сметка

Плаќајте само по приемот

Добијте ваучер од 5%

Пријавете се на Facebook

Лесно враќање

100% гаранција за враќање на парите
X